Skontaktuj się z nami, aby uzyskać
indywidualną ofertę

KONTAKT

INTER Vision - ubezpieczenie zdrowotne

VISION to prywatne ubezpieczenie zdrowotne przygotowane przez Towarzystwo Ubezpieczeń INTER Polska -  eksperta w ubezpieczeniach medycznych. Daje  bezgotówkowy dostęp do partnerskich placówek medycznych INTER na terenie całej Polski, ale także umożliwia  korzystanie z usług w innych placówkach, refundując każdorazowo koszty wizyt i badań.

Bez względu na to czy jesteś w Warszawie, w Rabce, w Łebie, czy może na Krecie, czekają na Ciebie i Twoją rodzinę: wysokiej klasy specjaliści, opieka dentystyczna, najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny, profesjonalne laboratoria i uśmiech w recepcji. VISION to najbardziej uniwersalne ubezpieczenie zdrowotne z najszerszym na polskim rynku zakresem usług dentystycznych. Daje Ci wygodę i gwarancję opieki medycznej na światowym poziomie.

INTER Vision to najbardziej uniwersalne ubezpieczenie zdrowotne na polskim rynku zapewniające:

  • nielimitowany dostęp do lekarzy wszystkich specjalności - bez skierowań
  • profesjonalną opiekę medyczną dla całej rodziny
  • nowoczesny sprzęt diagnostyczny
  • kompleksową opiekę dentystyczną

Do każdego wariantu ubezpieczenia INTER Vision dołączona jest usługa assistance,  aby zapewnić Ubezpieczonym opiekę medyczną na najwyższym poziomie. Jeżeli dojdzie do nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania ubezpieczonego  oferowane są m.in. lekarskie wizyty domowe,  transport medyczny i dostawa leków.

Dowiedz się więcej na temat poszczególnych ubezpieczeń: